Adršpach

t_Adrspach_14.jpg, 3,1kB

Na letošní po novoroční víkendové hory mi kamarádi přichystali malé překvapení. Místo tradičního setkání na chatě v Rýžovišti se jelo do Adršpachu. Řekl jsem si proč ne, poznám nové věci. Shodou okolností jsme poblíž šlapali letní čundr.


Zahájí

IMG_0011Thumb.jpg, 4,9kB

Minulý týden mě zase chytlo nutkání vypadnout z města, a tak jsem si zbalil věci do batohu na jednodenní výlet a podíval se do mapy na cestu. Poslední dobou se mi v hlavě honila myšlenka na navštívení samého okraje Kokořínska. Je to blízko, a můžu dojít až na Mělník. Nebylo co řešit.


Krkonoše

IMG_0056uThumb.jpg, 2,9kB

Hned zkraje roku, jako už tradičně, nás kamarád pozval na chatu v Krkonoších, přímo nad Rýžovištěm. Bylo to v období, kdy nebyl ani v Harrachově sníh, tak jsme udělali pěší výlet. Šlo se na Dvoračky a Labskou louku.


Radobýl

IMG_0042u.jpg, 2,4kB

Před koncem roku, mezi svátky, kamarád Ricco mě pozval na výlet kousek za Litoměřice. Sice píšu pozvánku od jednoho člověka, ale jak už to u něj bývá, očekávám většinu jeho příbuzných. Počet se pravidelně pohybuje kolem deseti. Tentokrát jich bylo trochu méně.


Jestřebí

CRW_0022Thumb.jpg, 2,8kB

Měl jsem víkend volný a nebavilo mě být zavřený v bytě. Mé toulavé já se potřebovalo provětrat. Koukám na mapu, nechci nikam moc daleko, mým záměrem je jednak vyzkoušet nový batoh a hamaku. Najednou mě napadá dojet autobusem do Jestřebí a odtud přes Dubou pěšky na Mělník s tím že přespím někde ve skalách.